GÜNDOĞDU YUMURTACILIK


Hakkımızda


Gündoğdu Yumurtacılık BURDUR / Bucak Gündoğdu Köyü bölgesinde Antalya'nın doğal yumurta ihtiyacını ve eksikliğini gidermek üzere kurulmuştur. Çiftlikte toplamda 1030 adet tavuk bulunmaktadır. Gezen tavuk yumurtası yani bilinen adı ile doğal yumurta üretmek üzere kurulmuş olan çiftlikte tüm tavuklar çiftliğin birebir çiftlik içinde hazırladığı yemler ve doğanın sunmuş olduğu çeşitli yeşillikler ile beslenmektedir. Antalya Gündoğdu yumurta çiftliğinin yumurtalarında gerçek doğal yumurta tadını %100 alacak ve sağlıklı doğal yumurta tüketmenin keyfine varacaksınız.


Neden Biz ?


Muhteşem doğanın ve tertemiz bir havanın içinde yemyeşil bir alanda, bulunan çiftliğimizde tavuklarımız serbestçe gezinmekte, yüzde yüz kendi hazırladığımız doğal yemlerle ve doğanın sundukları ile beslenmektedir. Bu yüzden çiftliğimizde %100 gezen tavuk yumurtası elde edilmektedir.

Tam olarak 1030 adet doğal köy tavuğumuz bulunmaktadır. Ve tavuklarımız her sabah güne yumurtlayarak başlar ardından Gündoğdu Yumurta Çiftliğinin yeşilin her türünü yaşatan geniş arazisinde dolaşarak yemlenme keşfine çıkarlar. Gün boyu dolaşır ve toprağı eşeler buldukları birbirinden doğal besin kaynakları ile karınlarını doyururlar. Bunlara ek olarak ise çiftliğimizde kendi hazırladığımız lezzetli ve GDO içermeyen %100 doğal yemlerimiz ile beslenmekte, çiftlik arazisinde ve yakınlarında hiçbir şekilde zirai ilaç kullanılmamakta ve naturel tarımın tüm gerekleri bilimsel bir titizlikle uygulanmaktadır.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve bize olan güvenleri, bizim gerçek sermayemizdir!